Menu

Wild Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Sevens

Výherní Automat Wild Sevens Online ZdarmaVýherní automat Wild Seven patří mezi ty nejpopulárnější automaty. Má celkem 5 válců, 15 výherních linií a další skvělé funkce, jako jsou wild symboly, které nahrazují všechny ostatní herní symboly a tvoří více výherních linií. Jednotlivými symboly je staromódní ovoce s jednoduchou grafickou stránkou, která je v tomto případě považována za standard. Hra je plynulá a rychlá a vyplatí vám opravdu decentní výhry.

Výherní Automat Wild Sevens Online Zdarma

Ta nejvyšší výplata tohoto výherního automatu je přiřčena symbolu banánu. Když hráči získají 5 takovýchto symbolů, tak si mohou užít výhru v hodnotě 8000 mincí. 800 mincí je možné získat za 4 tyto symboly, 100 mincí za 3 symboly a nakonec 10 mincí při spojení dvou banánů. Dalším hodnotným symbolem je hruška, která vám při tvorbě plné výherní linie vyplatí 2000 mincí, a za hrozny získáte maximálně 1000 mincí. Další ceny jsou potom nižší.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 3 speciální symboly. První z nich je červená sedmička, která funguje jako wild symbol. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Symbol zvonu je speciálním symbolem, který se může objevit na prvním, třetím a pátém válci. Láhev vína je pak scatter symbolem, který není spojen s žádnou konkrétní výhrou, ale může aktivovat spiny zdarma. K tomu stačí na válcích zobrazit tři a více těchto symbolů najednou. Během bonusové hry je veškerá grafika automatu naprosto stejná.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti