Menu

Treasure Hill

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure Hill

Hrací Automat Treasure Hill Online ZdarmaVýherní automat Treasure Hill patří mezi klasické výherní automaty a nabídne vám naprosto všechny funkce, na které si jen vzpomenete. Automat vytvořila společnost Casino Technology jako pětiválec s 25 výherními liniemi. Na válce tohoto výherního automatu se soustředí veškeré štěstí, které při hraní automatu můžete mít. Výhry zde budete moci získat za tvoření správných výherních kombinací. Stačí tak na válcích spojit stejné výherní symboly a odměna vás nemine. Výherní kombinace se musí ale tvořit na válcích směrem zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Nemůžete tak tvořit výherní kombinace diagonálně nebo vertikálně.

Hrací Automat Treasure Hill Online Zdarma

 

Co se týče velikosti vašich sázek, tak vám tento výherní automat příliš velký výběr nenabídne. Je možné si vsadit až 25 mincí na každou výherní linii a hodnota jednotlivých mincí se může pohybovat od 1 do 20 centů. Kombinací těchto dvou hodnot získáte hodnotu vaší celkové sázky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu byly vytvořeny tak, aby připomínaly irskou kulturu. Představují tak typické irské prvky. Naprosto celý výherní automat byl pokryt zelenou barvou, což je tradiční irská barva. Mezi herní symboly patří klasické karetní symboly od kluka až po eso, které jsou sladěny s tématem automatu. Dalšími symboly jsou koňské podkovy, čtyřlístky, duha a dýmka. Pokud chcete vyhrát co nejvíce, tak se soustřeďte na symboly koňské podkovy a čtyřlístku, které vám přinesou až 400 mincí za výherní kombinaci z pěti symbolů. Wild symbolem je zrzavý skřítek a scatter symbolem je malý irský sklípek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti