Menu

Joker Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Joker Fortune

Hrací Automat Joker Fortune Online ZdarmaJoker Fortune je výherním automatem, který vám nabídne zahrát si na 5 válcích, na kterých se spojují klasické i nové prvky výherních automatů. Tento výherní automat obsahuje 10 výherních linií a hráči mohou získat výhry nezávisle na směru vytvořených výherních kombinací. Speciální funkce automatu jsou kolo štěstí, wild symbol a spiny zdarma.

Hrací Automat Joker Fortune Online Zdarma

 

Výherní automaty ve stylu retro jsou skvělé a jsou velmi důležité hlavně pro hráče, kteří na výherních automatech právě začínají. Jsou ale určeny i fanouškům tříválcových automatů, kteří jsou jejich opakováním už unaveni.

Tento výherní automat obsahuje opravdu všechny ovocné symboly, které kdy byly u výherních automatů použity. Jsou zde melouny, hrozny, švestky, pomeranče, citróny i třešně. Narazit můžete i na barevné symboly hvězd a zlaté zvony.

Herní funkce

Na rozdíl od ostatních klasických výherních automatů má tento automat lepší vizuální efekty, které se na tradičních tříválcových automatech neobjevují. Jednotlivé symboly jsou trojrozměrné a obsahují i drobné animace, které je čas od času oživují. Všem symbolům byly přidány veselé oči, které jim dodávají pošetilý, ale na druhou stranu i velmi moderní vzhled.

I když je tento výherní automat spíše směšný a pošetilý než seriózní, jeho výhry nabízené na 10 výherních liniích musíte brát zcela vážně. Vaším úkolem bude najít tři nebo více stejných symbolů na jedné výherní linii a vyhrát. Ničeho se ale nebojte, mimo klasických symbolů na vás čekají i speciální funkce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti