Menu

Super Mask

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Mask

Super Mask Automat Online ZdarmaVýherní automat Super Mask je hrou se stíracími losy, který byl inspirován superhrdiny, a hráči si ho mohou zahrát online. Hráči se v rámci tohoto výherního automatu budou muset přesunout do města, aby se na svého oblíbeného hrdinu mohli podívat. Tento výherní automat obsahuje spoustu zábavných masek různých hrdinů, které vám přinesou různé ceny, v závislosti na jejich kombinacích. Stírací losy přináší hráčům spoustu radosti a napětí, zvláště díky svému tématu, které je doplněno dramatickou hudbou. Celkově tak tento výherní automat připomíná nějaký film se super hrdiny.

Super Mask Automat Online Zdarma

 

Hodnota jackpotu tohoto výherního automatu je 4000násobek vaší sázky, kterou je možné získat za symbol zelené masky s šedou helmou. Dalšími maskami v tomto automatu jsou fialová helma, která vám vyplatí 750násobek vaší sázky a zelená helma se žlutým trojúhelníkem a červenými křídly, která vám vyplatí 250násobek vaší sázky.

Zbývajícími maskami je světle modrá helma, která vám vyplatí 100x hodnotu vaší sázky a tmavě fialová maska v hodnotě 20násobku vaší sázky. Pokud nezískáte žádnou výhru, tak se vám automat omluví a vyzve vás k novému pokusu.

Funkce automatu

Tento výherní automat je možné spustit také na tabletech a mobilních telefonech. Velikost herní plochy je 3×3 a nachází se uprostřed automatu, na jehož pozadí je vyobrazena silueta města. Po zakoupení losu je vaším úkolem setřít jednotlivá pole a objevit výherní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti