Menu

Wu Long

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wu Long

Výherní Automat Wu Long Online ZdarmaVýherní automat Wu Long obsahuje téma inspirované starověkou Čínou a můžete si ho zahrát na všech platformách vývojářské společnosti Playtech. Téma automatu vypráví legendy o dracích, kteří vám přinesou štěstí a spoustu ohromných výher.

Výherní Automat Wu Long Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává při oslavách čínského nového roku, a vy se tak dozvíte, jak vlastně tato čínská oslava vypadá. Válce tohoto automatu jsou umístěny na pozadí s obrovským chrámem a všude kolem můžete zahlédnout pestrobarevné ohňostroje, které neustále rozzařují noční oblohu. Barevné schéma automatu obsahuje převážně modrou a tmavě fialovou barvu, takže nečekejte nic křiklavého, jak je to u ostatních výherních automatů s podobným tématem zvykem.

Atmosféra tohoto automatu se také nepodobá všem ostatním. Doprovodná hudba je utlumená a to stejné platí i o speciálních efektech. Automat obsahuje celkem 25 výherních linií a každý válec má tři symboly. Pro získání výher musíte zobrazit alespoň tři stejné symboly na jedné aktivní výherní linii. Počet aktivních výherních linií můžete upravit v ovládacím panelu pomocí tlačítek + a -. Zde také můžete nastavit hodnotu vaší sázky na každou linii. Pamatujte si, že čím vyšší sázka, tím vyšší také bude vaše výhra.

Mezi další funkce tohoto výherního automatu patří možnost rychlého nastavení maximální sázky a možnost hraní v automatickém režimu. Při automatické hře se budou jednotlivé válce roztáčet automaticky za vás tak dlouho, dokud je nezastavíte. Výhry pak budou také automaticky přičítány na váš herní účet. Pro zrychlení hry slouží tlačítko Turbo.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují krále, eso, královnu, kluka, čínskou dívku, cimbál, ohňostroj, chrámovou bránu a papírové lampióny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti