Menu

Wicked Circus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wicked Circus

Výherní Automat Wicked Circus Zdarma OnlineBuďte na pozoru, protože do vašeho města právě přijíždí cirkus. Wicked Circus je pětiválcový výherní automat od společnosti Yggdrasil, který zpracovává téma velkého cirkusu s trošku podivným nádechem. Nejmodernější design tvůrců tohoto automatu je propleten hororovými momenty, takže byste při hraní měli mít po ruce polštář, za který se budete moci schovat. I když se podivných klaunů třeba bojíte, tento výherní automat s 10 výherními liniemi stojí za to roztočit. Naleznete zde mimo jiné množství vzrušujících speciálních prvků, jako je žolíkový režim se záhadnými výhrami.

Výherní Automat Wicked Circus Zdarma Online

Výherní automat Wicked Circus od společnosti Yggdrasil Gaming poskytuje hráčům docela odlišnou hru s jedinečným tématem strašidelného cirkusu a speciální funkcí žolíkového režimu. Na druhou stranu má tato hra výrazně omezené možnosti sázek, ale i tak se setkáte s decentními cenami a záhadnými výhrami až ve výši 6000 mincí. Podle našeho názoru to je dostatečný důvod pro překonání fobie z klaunů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti