Menu

Cashapillar

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cashapillar

automat cashapillar online zdarmaNudí vás online výherní automaty, které nabízejí pouze pár výherních linií? Tak vyzkoušejte automat zdarma Cashapillar, který zvyšuje vaše šance na výhru celou stovkou výherních linií. Tento pětiválcový automat zdarma pobaví nejen zkušené hráče, ale i začátečníky. Ti však budou možná prvních pár minut trochu tápat a s nadšením zkoušet, jaké všechny kombinace jim ze symbolů pohádkových hmyzích postaviček mohou vzniknout.

 

Cashapillar se vyznačuje jednodušším grafickým zpracováním i hudbou, kterou možná s radostí po několika minutách vypnete. Přesto svojí originalitou a nepřebernými možnosti patří tento online automat zdarma mezi ty, které si musíte minimálně vyzkoušet. A kdo ví, třeba vás svět hmyzích kamarádů chytne a už nepustí.

A je tu roztomilý výherní automat, který se jen tak nevidí. Cashapillar je pětiválcový video automat, který je dostupný online se 100 nastavitelnými výherními liniemi. Cashapillar také obsahuje dvoumiliónový jackpot z hlavní hry a šestimiliónový jackpot z volné bonusové hry. Na oba dva jackpoty můžete dosáhnout při hře s maximálními sázkami. Nejedná se sice o progresivní jackpoty, ale i tak jsou to opravdu vysoké částky.

Automat online zdarma Cashapillar

 

Tento výherní automat naplněný různým hmyzem svolává všechny tyto broučky k oslavě narozenin housenky a překvapením oslavy je, že všechny ceny v hotovosti můžete získat právě vy. Oslavy se budou účastnit nosorožíci, šneci, housenky, berušky a vosy. Tyto hmyzí postavičky jsou doprovázeny hracími kartami od 10 po eso, které můžete běžně najít spíše ve video pokerových hrách než ve výherních automatech. Celá tato společnost vám může přinést obrovské ceny, takže je na čase zúčastnit se oslav jedním jediným, opravdu výnosným kliknutím.

Wild symbolem je zde logo hry Cashapillar a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol dortu, který je bonusovým symbolem. Všechny výhry získané pomocí wild symbolu jsou zdvojnásobeny a wild symbol se také může objevit i jako stacked wild, což při 100 výherních linií může skončit opravdovou záplavou výher. Ale když už jsme to nakousli, tak i při 100 výherních linií je poněkud těžší dosáhnout i na ty nižší výhry. To činí z tohoto automatu poněkud nestálou záležitost.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti