Menu

Midnight Knights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Midnight Knights

Automat Midnight Knights Online ZdarmaČas od času se rádi vracíte k retro výherním automatům? Pak je tento výherní automat perfektní volbou. Midnight Knight je výherní automat zdarma, jehož tématem je doba středověku. Jakmile automat spustíte, tak můžete doslova cítit, že se nacházíte v dávných časech. Na pozadí válců se nachází zlovolně vypadající rytíř sedící na koni. Většinu herní obrazovky ale zabírá ovládací panel. Automat obsahuje celkem 3 výherní linie a jejich počet můžete regulovat pomocí tlačítek + a -. Navíc máte k dispozici rychlé volby pro vsazení maximální sázky a pro spuštění automatické hry.

Automat Midnight Knights Online Zdarma

 

Funkce automatické hry vám umožní roztočit válce bez zastavení po předem nastavený počet her. Těmi nejběžnějšími symboly jsou dvojité, jednoduché a trojité bary. Ty následují symboly jsou zbraně a prsteny, které mají hodnotu až 3000násobek vaší sázky. Na symbol rytíře narazíte pouze ojediněle a jsou k tomu hned dva důvody. Prvním z nich je, že rytíř zastupuje wild symbol, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly. Druhým důvodem je výplata 5000 mincí, kterou získáte za čistou výherní kombinaci z wild symbolů. Minimální sázkou tohoto výherního automatu zdarma je 0,06 mincí a maximální sázkou je 6,00 mincí. Když tedy vezmete v potaz jeho design a průběh hry, tak zjistíte, že je pro milovníky starých výherních automatů opravdu zajímavý. Wild symbol nabízí obrovské výhry, ale objevuje se jen zřídka, což je jeho jediná nevýhoda.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti