Menu

Santa Paws

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Santa Paws

Hrací Automat Santa Paws Zdarma OnlineTento pětiválcový hrací automat online s 20 výherními liniemi vezme hráče na bláznivou cestu skrze zimní říši divů, kde polární zvířata získala novou schopnost, a to schopnost slavit Vánoce.

Celková estetická stránka výherního automatu Santa Paws je spíše základní, hlavně pokud srovnáváte hru s jinými novými výherními automaty od stejného tvůrce, kterým je společnost Microgaming. Ale než se tím necháte od hraní odradit, pamatujte si, že tato hra nabízí volná zatočení s násobitelem 7x.

Hrací Automat Santa Paws Zdarma Online

 

Vánoce jsou obdobím obdarovávání, je to tak? Správně. A tento výherní automat daruje svým hráčům hned dva wild symboly. Oba dva nahrazují všechny ostatní symboly, mimo scatter symbol tučňáka, aby vám napomohly vytvořit výherní kombinace. Prvním z těchto wild symbolů je Rudolf, ale ne ten Rudolf, kterého čekáte. Tento hrdina s červeným nosem je totiž kosatkou, která má parohy a červený nos přilepený na své hlavě. Pochybujeme o tom, že vůbec umí létat, ale když se na válcích objeví pětkrát, udělí vám 1000x vaši sázku na jednu výherní linii. Druhým wild symbolem je samotný Santa Paws, kterým je nádherný polární medvěd s červenobílou čepicí. A co nese ve svém vaku? Až 4000x vaši sázku na jednu linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti