Menu

Norse Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Norse Queen

Hrací Automat Norse Queen Online ZdarmaVýherní automat Norse Queen patří mezi skupinu klasických výherních automatů společnosti Casino Technology.

Hrací Automat Norse Queen Online Zdarma

 

Jedná se o výherní automat s pěti válci, který je umístěn do prostředí hradu nacházejícího se uprostřed majestátných hor v mýtické krajině. V tomto hradu vládne nádherná královna, která představuje wild symbol. Po každé výhře také můžete aktivovat hazardní hru nebo můžete vyhrát i bonusovou hru.

Počet výherních linií tohoto automatu je 20 a jsou nastaveny fixně. Nejnižší možnou sázkou je 0,20 a maximálně je možné vsadit si až 500 mincí na jedno zatočení. Hráči si ale mohou podle chuti zahrát i verzi tohoto výherního automatu zdarma.

Tento výherní automat zdarma byl navržen s ohledem na každičký detail a jeho pozadí například vypadá jako opravdové umělecké dílo. Jednotlivé válce mají dřevěný podklad s vyřezávanými prvky, které ve vás vyvolají pocit skandinávských obydlí. Celkový dojem pak doplňuje pár zlatých ozdobných prvků.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu začínají hracími kartami v hodnotě od 10 až po eso. Každý z těchto symbolů se od sebe liší barvou, zdobením a zlatými detaily. Mezi další symboly patří zvířata, jako jsou sobi, kozy, děsiví draci a zlatý pohár.

Norská královna je wild symbolem tohoto automatu, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo symbolu stromu. Symbol stromu má funkci scatter symbolu a při zobrazení tří těchto symbolů kdekoli na válcích aktivujete 10 spinů zdarma. Po každé výhře můžete její hodnotu vložit do hazardní hry a vyhrát její dvojnásobek hádáním barvy otáčené karty, nebo můžete uhodnout její karetní barvu a vyhrát rovnou čtyřnásobek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti