Menu

Leprechaun TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Leprechaun TH

Hrací Automat Leprechaun TH Online ZdarmaLeprechaun je jedním z těch nejpopulárnějších výherních automatů od vývojářské společnost Tom Horn Gaming. Tento výherní automat je plný malých zelených trpaslíčků, kteří jsou známí pro svoji zlomyslnost a bohatství. Ale co když nakonec nejsou tak špatní? Když se jim chce, tak vás dokáží velmi štědře obdarovat. Při hraní tak buďte na pozoru, ale také se skvěle pobavte, protože to trpaslíci prostě milují. Tento výherní automat má pro vás připravenou celou řadu speciálních funkcí a po dlouhé šňůře ovocných výherních automatů nakonec přišla vývojářská společnost Tom Horn Gaming s živou tematickou hrou. K dispozici máte hned dvě bonusové funkce a jednu scatter funkci. A věřte mi, že tento výherní automat zdarma je tak napínavý, že vás vtáhne do hry i na několik hodin.

Hrací Automat Leprechaun TH Online Zdarma

 

Za tři a více symbolů kotlíků se zlatem zobrazených na jakékoli aktivní výherní linii získáte bonusovou hru hledání zlata. Pod jedním z 15 stromů je zakopán kotlík se zlatem. Abyste se dostali k těm nejvyšším výhrám tohoto výherního automatu zdarma, tak musíte tento kotlík objevit. Tento hrací automat zdarma je jedním z těch nejštědřejších výherních automatů na trhu. Nabízí také spoustu scatter bonusů, které jsou trošku záludné, ale pokud víte jak na to a jak si pojistit své riziko, tak z této hry odejdete jako vítěz. Hráči s dlouholetou zkušeností, kteří už mají vypracovanou strategii pro bonusy a spiny zdarma, vám potvrdí, že tyto scatter bonusy jsou opravdu užitečné. K dispozici je zde i další bonusová hra zvaná Duhový bonus. V tomto bonusu musíte zatočit válci a čekat na zobrazení vašich výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti