Menu

La Playa

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

La Playa

Automat La Playa Online ZdarmaLa Playa je výherní automat s tématem pláže, který vznikl v dílně vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Tento výherní automat zdarma vám umožní prožít vaši vysněnou dovolenou na této nádherné pláži. A nebudete pouze uneseni tímto krásným prostředím, ale také krásnými dívkami, které se kolem vás budou procházet v bikinách. K tomu přidejte skvělou nabídku plážových barů a budete si připadat jako v ráji. Než začnete hrát, musíte si ale nastavit své sázky. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Počet výherních linií je ale jen na vás. Můžete si jich nastavit klidně i méně, ale mějte na paměti, že čím více výherních linií, tím vyšší jsou vaše šance na získání výher. Na druhou stranu ale nepromrhejte celý svůj prázdninový rozpočet. Protože s každou výherní linií také vzroste cena jednoho zatočení. Nicméně můžete nastavit i hodnotu mincí na jednu linii, což vám pomůže kontrolovat cenu jednotlivých spinů.

Automat La Playa Online Zdarma

V tomto automatu online máte mimo jiné k dispozici i tabulku výplat, kterou si můžete kdykoli otevřít a konzultovat výši jednotlivých výher. To vám také pomůže při nastavování sázek. La Playa zahrnuje speciální symboly, jako jsou wild symboly a scatter symboly, které výrazně zvýší vaše šance na získání výher. Scatter výhry a bonusová hra nabízí úžasné peněžní částky. Bonusová hra vás přenese přímo do plážového baru, ve kterém na vás čeká celkem 5 pokusů k výběru pěti koktejlových shakerů a odhalení toho nejlepšího drinku. Získaný násobitel se poté aplikuje na hodnotu vaší celkové sázky. Tento výherní automat zdarma patří mezi ty hry, které jsou naplněny pestrobarevnými animacemi a úžasnými zvukovými efekty, které ve vás vyvolají pocit, jako byste doopravdy trávili horké letní dni pod sluncem, na horkém písku a v blízkosti šplouchajícího moře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti