Menu

Diamond Croupier

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Diamond Croupier

Diamond Croupier Automat Online ZdarmaVýherní automat Diamond Croupier vám přinese spoustu napínavých a vzrušujících zážitků. Tento automat se vyznačuje rychlým průběhem hry a nádhernou grafickou stránkou. Ve zkratce se dá říct, že jde o zábavný, stylový a klasický video automat.

Diamond Croupier Automat Online Zdarma

 

Jakmile se pustíte do hraní tohoto výherního automatu, objeví se před vámi pět virtuálních válců, které musíte roztočit a vaším cílem je na nich tvořit výherní kombinace. Počet výherních linií záleží na hodnotě vaší sázky. Maximálně si na každou výherní linii můžete vsadit jeden celý kredit a můžete aktivovat až 25 výherních linií.

Při hraní nezapomeňte využívat speciální symboly, které vám tento automat nabízí. Jedná se o scatter symboly, wild symboly a bonusové symboly. Pokaždé, když na válcích zobrazíte alespoň jeden bonusový symbol, aktivujete bonusovou hru. Naprosto tak nezáleží na počtu zobrazených bonusových symbolů.

V rámci bonusové hry si můžete vybrat šest až devět hranatých krabic. Pokaždé, když si jednu krabici vyberete, objeví se její hodnota. Na konci bonusové hry se všechny hodnoty sečtou a budou vám vyplaceny jako výhra.

Funkce automatu

Celý tento výherní automat je velmi dobře navržen a obsahuje i HD grafiku s velmi bohatými detaily. Symboly tohoto výherního automatu vám budou připomínat prvky, na které můžete narazit v kamenných kasinech. Jedná se tak o kostky, symboly automatů a žetonů. Tento výherní automat si můžete zahrát přímo ve vašem internetovém prohlížeči, ale musíte mít aktivní flash přehrávač a samozřejmě musíte být připojeni k internetu.

One comment

  1. Lucie Krištofíková napsal:

    Yeees

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti