Menu

Great Blue

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Great Blue

Automat Great Blue Zdarma

 

automat-great-blue-online-zdarma

Ponořte se do hlubin širého oceánu v tomto 5-válcovém automatu s 25 výherními liniemi. Symbol velryby nahrazuje všechny symboly ve hře, pouze s výjimkou Scatter symbolu perly. Pokud se Vám podaří dosáhnout 5 symbolů velryby v řadě, vyhráváte 10000x násobek Vaší sázky!! Další zajímavá funkce tohoto automatu online zdarma je zvyšování. Jakoukoli výhru máte možnost zdvojnásobit, nebo když štěstí nepřeje, bohužel o ni přijdete.
Greta Blue je online hrací automat, který pochází ze samotných hlubin modrých oceánů. Užijte si podmořský život díky tomuto online hracímu automatu. Kromě symbolů s mořskou tématikou zde také nalezneme několik bonusových symbolů, díky kterým bude vaše šance na výhru ještě větší. WILD vaši výhru zdvojnásobí, takže můžete získat víc peněz na herní účet. SCATTER zase nabídne neuvěřitelných 33 volných spinů, v rámci kterých můžete získat skutečně velké peníze a zcela zdarma! Hlubiny oceánu již na vás čekají.

Bonusová hra automatu Great Blue Zdarma

Kapitola sama pro sebe. Pokud se Vám srovnají kdekoli na válcích 3 symboly perlorodky, automaticky získáváte 8 otočení zdarma a 2x násobky výher. Správným vybíráním některé z následně nabízených skořápek můžete počet otoček zdarma vytáhnout až na 33 a násobky výher až na 15x!!

Vyzkoušejte tento Automat online Zdarma, bez registrace a omezené doby hraní!!

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti