Menu

Jin Qian Wa

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jin Qian Wa

Hrací Automat Jin Qian Wa Online ZdarmaJin Qian Wa výherní automat si můžete zahrát na platformě společnosti Playtech. Tento automat byl inspirován bohatou čínskou kulturou a rozkládá se na 5 válcích se 40 výherními liniemi. V průběhu hraní můžete navíc narazit i na scatter symboly, spiny zdarma a wild symboly.

Hrací Automat Jin Qian Wa Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu vám poslouží k bližšímu poznání čínské kultury. Společnost Playtech již ve svém repertoáru má několik výherních automatů s podobným tématem, a proto je velmi pravděpodobné, že je vám toto téma již známé. Mezi symboly tohoto automatu patří například žabák s červeným rubínem v tlamě, bílý slon, zelený drak a další symboly typické pro tuto východní kulturu. Mezi symboly se také nachází klasické symboly hracích karet, které ale v tomto případě obsahují čínské znaky. Chybět nesmí ani bílo-černý symbol Jing a Jang. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol zlatého žabáka a druhým nejhodnotnějším symbolem je symbol Jing a Jang.

Herní funkce

Na začátku vaší hry byste se měli věnovat nastavení hodnoty vaší sázky na každé zatočení válci. Automat vám nabízí celkem 40 výherních linií, ale počet aktivních výherních linií si můžete upravit podle sebe. Hodnotu vaší sázky můžete změnit v ovládacím panelu automatu, který se nachází na spodní straně herní obrazovky. Minimální sázka se může pohybovat od 0,01 dolarů a maximálně si můžete vsadit až 50 dolarů na každou výherní linii. Celková sázka v tomto automatu se tak pohybuje od 0,01 do 2000 dolarů. Rozsah nabízených sázek činí z tohoto výherního automatu skvělou příležitost pro všechny hráče, nezávisle na jejich finančních možnostech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti