Menu

Irish Luck Playtech

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Luck Playtech

Automat Irish Luck Playtech Online ZdarmaVýherní automat Irish Luck se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi a nabídne vám spoustu zelených symbolů, díky kterým budete moci vyhrát jackpot až v hodnotě 10 000 mincí. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformě společnosti Playtech.

Automat Irish Luck Playtech Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat vypadá naprosto úchvatně a pestrobarevně. Navíc je naprostá většina jeho funkcí známá z jiných moderních výherních automatů. Tento online automat má hrací plochu o velikosti 5×3 a jednotlivé válce jsou od sebe odděleny zlatým provazem. Nad válci je umístěn zeleno zlatý název automatu doplněný zlatým čtyřlístkem, který symbolizuje jeho téma.

Na spodní straně herní obrazovky naleznete ovládací tlačítka, jako například Info, Auto Start, Line, Bet Per Lines a Gamble. Než se pustíte do hraní, měli byste se s těmito volbami seznámit, abyste je pak snadno využili.

Irish Luck je, co se týče hodnoty sázek, velmi flexibilním automatem. Hodnota vsazených mincí se v tomto automatu může pohybovat od 0,01 do 5 a na každou výherní linii si můžete vsadit až 10 mincí. Hodnotu sázky na výherní linii i hodnotu celkové sázky budete mít uvedenu v ovládacím panelu. Při nastavení vaší sázky berte v potaz váš herní styl a velikost vašich prostředků, které si můžete dovolit prohrát.

Herní symboly

Hrát na tomto výherním automatu je velmi snadné. Vaším úkolem je pouze najít stejné symboly a spojit je na výherních liniích ve směru zleva doprava. Mezi jednotlivé symboly patří symboly hracích karet od 9 až po eso, prstýnek ve tvaru srdce, harfa, pytel plný zlata, koňská podkova, keltský uzel a čtyřlístek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti