Menu

Inca Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Inca Jackpot

Výherní Automat Inca Jackpot Online ZdarmaVýherní automat Inca Jackpot již podle svého názvu zpracovává téma starých Inků. Projděte se po jejich stezce, která vede napříč hustou džunglí a přes vysoké hory a kochejte se touto nádhernou přírodou. Automat si můžete zahrát na mobilním telefonu a vyhrát můžete jackpot až v hodnotě 100 000 mincí.

Výherní Automat Inca Jackpot Online Zdarma

 

Tento výherní automat se od běžných automatů mírně liší. Nebudete v něm muset používat klasické výherní linie, ale určitý vzorec, který je na válcích vyznačen, a podle kterého můžete dosáhnout na své výhry. Pokud získáte pět nebo více stejných symbolů vertikálně nebo horizontálně, vyhráváte. Hodnota vašich výher bude vždy záviset na hodnotě vaší sázky a hodnotě konkrétního symbolu.

Speciální herní funkce

Při získání výhry aktivujete funkci kaskádovitých válců, která bude aktivní až do chvíle, kdy se na válcích nezobrazí žádná nová výherní kombinace. Nejvyšší výhru vám přinese 8 nebo více symbolů zlatých mincí, které se zobrazí ve výherním vzorci. Za tuto výherní kombinaci vyhrajete nabízený jackpot, ale jeho hodnota bude záviset také na hodnotě vaší sázky. Při vsazení 0,50 vyhrajete 10 % maximálního jackpotu. Při vsazení maximální sázky 10 vyhrajete 100 % jackpotu.

V tomto výherním automatu nečekejte žádné bonusové hry, wild výhry ani bonusové spiny zdarma. Když se to ale vezme kolem, tak za spiny zdarma můžete považovat funkci kaskádovitých válců. Tato funkce je velmi důležitá, protože výrazně vylepší vaše výhry a nebudete při tom muset utrácet za další sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti