Menu

The Love Boat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Love Boat

Automat The Love Boat Online ZdarmaThe Love Boat je výherní automat s chytlavým tématem, který je pro vás k dispozici na všech platformách společnosti Playtech a ke hraní vám nabídne 5 válců s 25 výherními liniemi.

Automat The Love Boat Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu pojednává o skupince pěti lidí, kteří ostatním pomáhají se zamilovat nebo pomáhají lidem, kteří na lásku zapomněli, jejich lásku znovu objevit a restartovat tak jejich milostný příběh znovu od začátku.

To nejlepší na tomto výherním automatu ale je, že když narazíte na některého člena z této skupiny, můžete navíc vyhrát i obrovskou peněžní částku. Nejlepším symbolem tohoto automatu je kapitán Stubbing, který vám vyplatí až 1000 mincí. Doktor lásky Adam Bricka vám přinese 400 mincí a ředitelka výletní lodi, Julie McCoy vám přinese 300 mincí. Sympatický barman jménem Isaac Washington má cenu 200 mincí a nakonec je zde ještě Burl Smith se 150 mincemi.

Speciální herní symboly

Scatter symbol v podobě výletní lodi lásky vám přinese další spoustu skvělých výher. Zobrazte tento symboly na válcích celkem třikrát a aktivujete 10 spinů zdarma. Kdykoli se tento symbol na válcích zobrazí během bonusové hry, získáte další spiny zdarma nebo můžete vyhrát například i zmražené wild symboly.

Wild symbol je v tomto automatu v podstatě také jackpotovým symbolem, protože za výherní kombinaci z pěti symbolů vám vyplatí 5000 mincí. V ostatních případech ale wild nahrazuje ostatní herní symboly a vytváří dodatečné výherní kombinace. Ve hře je také bonusový symbol, kterým můžete aktivovat bonusovou funkci. Musíte tento symbol ale zobrazit na prvním, třetím a pátém válci najednou. V této bonusové hře budete mít za úkol spojovat muže a ženy, které si myslíte, že se k sobě hodí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti