Menu

Captains Treasure Pro

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Captains Treasure Pro

Automat Captains Treasure Pro Online ZdarmaVýherní automat Captain Treasure Pro pro vás připravila společnost Playtech a je určen speciálně pro hráče, kteří mají rádi piráty. Celá grafická stránka i herní prostředí tohoto automatu bylo inspirováno právě piráty, proto se do hraní pusťte pouze v případě, že vám nenaženou strach. Čekat na vás bude spousta úžasných pokladů.

Automat Captains Treasure Pro Online Zdarma

 

I když je název tohoto výherního automatu docela dlouhý, jedná se o automat opravdu jednoduchý a nezaplněný zbytečnými funkcemi. Válce automatu a jejich symboly zabírají naprosto celou herní obrazovku a pozadí můžete zahlédnout pouze malým prostorem nad válci. Na herní obrazovce na vás bude čekat zlatý poklad, který je na blankytně modré obloze velmi kontrastní. Všechny použité symboly tohoto automatu vypadají prostě, ale na druhou stranu jsou také velmi slibné.

Hráči si mohou nastavení tohoto výherního automatu upravit podle vlastních potřeb a vlastní nálady. Automat obsahuje celkem 5 válců a na každém válci jsou 3 symboly. Vsadit si můžete na 20 výherních linií, na kterých musíte tvořit výherní kombinace a získat tak vaše výhry. Při nastavování výše sázky si pamatujte, že čím vyšší budou vaše sázky, tím vyšší budou také vaše výhry. Po každé výhře můžete její hodnotu vložit do hazardní hry a vyzkoušet vaše štěstí. Pokud v hazardní hře uspějete, bude hodnota vaší výhry zdvojnásobena.

Herní symboly

K dispozici je v tomto automatu také funkce automatické hry. Válce se potom budou točit automaticky a vy pouze můžete sledovat své výhry. Všechny tematické symboly tohoto automatu jsou spojeny s tématem pirátů a jsou doplněny symboly hracích karet od 10 až po eso. Mezi tematické symboly patří kapitán, papoušek, loď a kanón a za tyto symboly získáte mnohem vyšší výhry.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti