Menu

X men

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

X men

Automat X-Men Zdarma

Pokud patříte mezi fanoušky tohoto slavného komiksu, pak vás online výherní automat zdarma X-men jistě příjemně potěší. Vedle možnosti výhry nabídne automat celkem pět válců, na kterých můžete napočítat celkem 25 výherních linií. Výhra se počítá zleva doprava. Aby toho nebylo málo, nabídne online výherní automat X-men také bonusové symboly, díky kterým proste váš herní účet ještě rychleji. Prvním bonusem je WILD, ten nahradí cokoli a dá tak možnost vzniknout výherní kombinaci i ve zcela ztraceném spinu. Druhým bonusem pak je X-FEATURE, který zase nabídne 5 volných spinů! Tak na co ještě čekat? Pusťte se do roztáčení!. Výherní symboly automatu zdarma se neliší od filmové předlohy. Narazíme zde např. na Wolverina, Doktora Xaviera, Magnetta a další filmové postavy.

Bonusová hra automatu X-men Zdarma

Po dosažení tří symbolů X-men na jakémkoli válci začíná bonusová hra Heroes vs Villains. Během otočení zdarma se aktivuje jeden z herních módů, Hrdinové, nebo Záporňáci. Kladné nebo záporné filmové postavy Vám budou přinášet extra výhry!!

automat-x-men-online-zdarma

No comments

Napsat komentář