Menu

X men

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

X men

Automat X-Men Zdarma

 

Pokud patříte mezi fanoušky tohoto slavného komiksu, pak vás online výherní automat zdarma X-men jistě příjemně potěší. Vedle možnosti výhry nabídne automat ceautomat-x-men-online-zdarmalkem pět válců, na kterých můžete napočítat celkem 25 výherních linií. Výhra se počítá zleva doprava. Aby toho nebylo málo, nabídne online výherní automat X-men také bonusové symboly, díky kterým proste váš herní účet ještě rychleji. Prvním bonusem je WILD, ten nahradí cokoli a dá tak možnost vzniknout výherní kombinaci i ve zcela ztraceném spinu. Druhým bonusem pak je X-FEATURE, který zase nabídne 5 volných spinů! Tak na co ještě čekat? Pusťte se do roztáčení!. Výherní symboly automatu zdarma se neliší od filmové předlohy. Narazíme zde např. na Wolverina, Doktora Xaviera, Magnetta a další filmové postavy.

Bonusová hra automatu X-men Zdarma

Po dosažení tří symbolů X-men na jakémkoli válci začíná bonusová hra Heroes vs Villains. Během otočení zdarma se aktivuje jeden z herních módů, Hrdinové, nebo Záporňáci. Kladné nebo záporné filmové postavy Vám budou přinášet extra výhry!!

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti