Menu

The Great Ming Empire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Great Ming Empire

Výherní Automat The Great Ming Empire Online ZdarmaVýherní automat The Great Ming Empire vytvořila společnost Playtech, která se v tomto případě nechala inspirovat čínskou civilizací. Dynastie Ming byla vládnoucí rodinou v Číně mezi 14. a 17. stoletím, která se vyznačuje tím, že Čínu pozvedla a zcivilizovala. Válce tohoto automatu jsou umístěny pod typickou čínskou střechu s červenou barvou a zlatými okraji. Na pozadí automatu se tyčí ohromné vysoké hory, které jsou pokryty sněhem. Zahlédnout také můžete nádherný chrám, který je součástí Velké čínské zdi.

Výherní Automat The Great Ming Empire Online Zdarma

 

Vzhled tohoto výherního automatu ve vás jistě vyvolá velmi pozitivní dojem. Použité barvy jsou syté a výrazné a celkově tento automat působí harmonicky, nádherně a živě zároveň.

Válce tohoto výherního automatu obsahují celkem 5 výherních linií. Výherní linie jsou dvě diagonální a tři horizontální. Ovládací tlačítka automatu jsou umístěny pod válce, na spodní část obrazovky. Tlačítka plus a mínus můžete využít pro nastavení počtu výherních linií, se kterými chcete hrát, ale také si můžete nastavit hodnotu vašich sázek. Při nastavování sázek ale mějte na paměti, že hodnota výher tohoto automatu závisí právě na tom, kolik vsadíte a s kolika výherními liniemi hrajete. Pokud chcete dosáhnout na ty nejvyšší výhry, tak budete muset také více zariskovat.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují klasické symboly hracích karet, které začínají od kluka a pokračují až k esu. Symboly jsou sladěny s tématem a můžete z nich vycítit vliv čínské kultury.

Mezi další symboly patří například císař, císařovna a loď. Všechny symboly se vyznačují obrovským smyslem pro detail.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti