Menu

Puppet Show

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Puppet Show

Hrací Automat Puppet Show Online ZdarmaVýherní automat Puppet Show je intuitivní a velmi zábavný pětiválec, který hráčům nabízí spoustu příležitostí na získání opravdu hodnotných výher. Počet výherních linií pro výherní kombinace ze tří symbolů je 27 a pro výherní kombinace ze čtyř symbolů je k dispozici výherních linií 81. V případě výherních kombinací z pěti stejných symbolů budou hráči moci využít celkem 243 výherních linií. Všechny výherní kombinace se ale hodnotí pouze ve směru zleva doprava. Tento výherní automat také nabízí hned několik jedinečných funkcí, se kterými by se hráči ještě před hraním měli seznámit. Právě tyto funkce totiž zajistí hráčům spoustu velmi hodnotných výher.

Hrací Automat Puppet Show Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto automatu nahrazuje během hraní všechny ostatní herní symboly mimo záhadného symbolu a bonusového symbolu. V nabídce jsou také padající symboly, které mohou nahradit jiné symboly z výherních kombinací (při hodnotnějších výherních kombinacích) a hráčům tak umožní vyhrát i několikrát za sebou. Při této funkci bude navíc při každé další výhře zvýšen i násobitel výher o jedno číslo. Násobitel však může dosáhnout nejvýše hodnoty 5x. Výherní automat Puppet Show také nabízí záhadný bonusový symbol, který se nachází na posledních třech válcích. V tomto případě budou mít hráči možnost zvolit si jeden z těchto symbolů a aktivovat tak bonusovou hru s vyššími výhrami. Ve výherním automatu Puppet Show jsou ale také spiny zdarma, kterých může být 10, 20 nebo 40. Záleží pouze na to, jakou bonusovou hru si zvolíte.

Symboly

Hlavní symboly výherního automatu Puppet Show jsou bonusové scatter symboly, čerti, princezny, královny, králové, záhadné scatter symboly a samozřejmě wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti