Menu

Wild Burning Wins 5 lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Burning Wins 5 lines

Výherní Automat Wild Burning Wins 5 lines Online ZdarmaVýherní automat Wild Burning Wins: 5 lines se rozkládá na 3 válcích s 5 výherními liniemi. V nabídce tohoto automatu je funkce re-spinů, která je spuštěna stejnými stacked symboly nacházejícími se na prvním a třetím válci, pokud nedošlo k vyplacení žádné výhry. Když jsou tyto válce zaplněny stejným symbolem, bude aktivováno bonusové kolo, na kterém si můžete vytočit násobitele výher nebo jiné odměny. Tento výherní automat si můžete zahrát i na mobilních telefonech nebo tabletech se sázkou od 10 pencí až po 100 liber na každé zatočení.

Výherní Automat Wild Burning Wins 5 lines Online Zdarma

 

Tento online hrací automat má naprosto stejný design jako ovocné automaty. Jeho pozadí je jednobarevné a černé, takže se na něm všechny symboly skvěle vyjímají. Za třešně a citróny získáte pouze jedenkrát hodnotu vaší sázky. Švestky a pomeranče vám vyplatí dvojnásobek, ale za hrozny a melouny vyhrajete až 8x vaši sázku.

Funkce výherního automatu

Klasicky tím nejhodnotnějším symbolem je šťastná sedmička, která vám vyplatí 10x hodnotu vaší sázky za úplnou výherní kombinaci. Využít můžete i wild symbolu, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Wild symbol může také tvořit výherní kombinaci a vyplatí vám 20x hodnotu vaší sázky. Ovocné výherní automaty nepatří mezi ty nejatraktivnější, mohou vám ale nabídnout opravdu skvělou kombinaci speciálních funkcí.

Funkce re-spinů je v tomto automatu aktivována zaplněním prvním a posledního válce stejnými symboly bez vytvoření výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti