Menu

Jurassic Giants

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jurassic Giants

Automat Jurassic Giants Online ZdarmaVýherní automat Jurassic Giant je automatovou hrou, která vás přenese do prehistorického období. Tento video automat se rozkládá na hracím poli o velikosti 4×6 a k dispozici budete mít celkem 4096 způsobů na vytvoření výherních kombinací. Vaším úkolem v této hře bude přemoci hrozivého mamuta a tyranosaura Rexe. Pokud hráči při hraní narazí na stacked scatter symbol, mohou vyhrát až 250 spinů zdarma. A když se ve spinech zdarma potkají obě tyto příšery, tak vynásobí celkovou výhru až 5x.

Automat Jurassic Giants Online Zdarma

 

S tímto výherním automatem online budete mít šanci objevit zemi, která byla zapomenuta v čase. Opravdu skvělé peníze můžete vyhrát za spojování symbolů na aktivních výherních liniích. Dávejte si ale pozor, protože za každým keřem, stromem nebo rostlinou se může skrývat nenasytný masožravec, který číhá na svoji další kořist.

Co se týče grafické stránky, tak vývojář tohoto výherního automatu odvedl opravdu tu nejlepší práci. Získáte tak skvělý náhled na to, jak to na Zemi vypadalo, když na vás odkudkoli mohl vyskočit dinosaurus. Grafická stránka vás velmi jednoduše uhrane, ale tento výherní automat vám může nabídnout mnohem více.

Tvůrčí tým se v tomto výherním automatu nezaměřil pouze na samotnou hru, ale také na estetiku a celkovou grafickou stránku. V tomto výherním automatu na vás tak čeká výjimečné výtvarné dílo, které vytváří opravdu realistický dojem. Tento automat má celkem 6 válců, proto je oproti ostatním automatům o něco větší. Nečekejte ani tradiční výherní linie. Výherní kombinace můžete tvořit na přednastaveném výherním poli, které je velmi jednoduché rozpoznat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti