Menu

Magic of the Ring

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic of the Ring

Automat Magic of the Ring Online ZdarmaVíte, že zlatý prsten s kouzelnými schopnostmi opravdu existuje? Povídá se, že majitel takového prstenu je schopný porazit temné síly. Pokud chcete zjistit více, můžete si zahrát hrací automat zdarma Magic of the Ring od Wazdan Gaming. Tento online automat zdarma má pět válců a deset výherních linií. Hlavním tématem této hry je magie a díky tomu i grafická stránka souvisí se stvořeními s fenomenálními schopnostmi. Symboly jsou zde jednoduché a příjemné, zatímco pozadí hry tvoří tajemný hrad a padající hvězdy vytvářející magickou atmosféru.

Automat Magic of the Ring Online Zdarma

 

Ve hře se setkáte se symboly, jako je chytrý dlouhán, šedovousý čaroděj, ponurý hrad na kopci, nebezpečně vypadající červený drak a štít se sekyrou. Nadále se na válcích zobrazují klasické karetní symboly.
Pokud spojíte alespoň dva čaroděje na jakékoli výherní linii, vyhrajete opravdu pořádnou cenu. Při nejvyšší sázce vám může pět takových čarodějů přinést jackpot ve výši 50 000 kreditů. Zlatý prsten hraje ve výherním automatu Magic of the Ring hlavní roli. Chová se jako wild symbol, který může nahradit všechny ostatní symboly mimo symbol bonusový.
Když si vytočíte pět, čtyři nebo tři tyto symboly kdekoli na válcích, bude vám aktivováno 10 volných her. Než bude spuštěna tato bonusová hra, bude náhodně vybrán jeden bonusový symbol. Při jeho zobrazení na válci během bonusové hry se bonusový symbol rozroste na celý válec. Vytvoří vám tak vyšší šance na získání výherních kombinací. Navíc také můžete bonusovou hru během jejího průběhu znovu aktivovat a získat další volná zatočení. Je důležité vzít na vědomí, že vám stačí válce jemně roztočit. K dispozici také máte přesýpací hodiny, na které máte možnost po několika kolech kliknout a vaši hru zrychlit.
Wazdan Gaming rozhodně vytvořili hrací automat Magic of the Ring, aby dovedli jeho hráče na kouzelné místo, kde se může stát opravdu cokoli. Těžit můžete z mnoha výherních možností, které zahrnují standardní herní kombinace a speciální herní funkce. Pokud jste připraveni na prozkoumání světa kouzel, tak můžete zatočit válci, zkusit vaše štěstí a vyhrát některé cenné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti