Menu

Shopping Spree Eyecon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shopping Spree Eyecon

Hrací Automat Shopping Spree Eyecon Online ZdarmaVýherní automat Shopping Spree obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Je naplněný spoustou wild symbolů a scatter symbolů a užijete si navíc i spiny zdarma. Navíc se vyznačuje jednou skvělou vlastností, a to tím, že zde neexistuje žádný limit vsazených mincí pro hráče. Tak neváhejte a pojďte si zahrát.

Hrací Automat Shopping Spree Eyecon Online Zdarma

 

Tento výherní automat online je sám o sobě naprosto neuvěřitelný, co se týče jeho grafiky a designu. Skvěle si užijete také jeho oddychové nálady a přepychu. Herní obrazovce jednoznačně dominuje růžová barva. Tu stejnou barvu naleznete jako pozadí všech nápisů, názvů nebo symbolů. Po levé straně válců si hráči mohou všimnout stylově oblečené zrzavé ženy, která s sebou nese hned několik nákupních tašek, včetně jedné, kterou má přes rameno. Při hraní tak získáte opravdový pocit, jako byste byli na místě této ženy a mohli si užívat naprosto všeho, co takovýto život v luxusu znamená. Ke hraní si můžete zvolit jakýkoli počet výherních linií od 1 do 25. Celková sázka se pak může pohybovat od hodnot nějaké známé designerské značky až po malé charitativní částky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s tématem nakupování. Narazit tak můžete na dárky, dort, šálek kávy, značku slevy o 75 %, 50 %, 25 % a 10 %. Dále je zde parfém, prsten, rtěnka, boty, náhrdelník, kabelka a žena. Za tři symboly kabelky vyhrajete spiny zdarma. Všechny vaše výhry získané během spinů zdarma budou ztrojnásobené. Symbol ženy je wild symbolem, který je schopný nahradit všechny ostatní herní symboly mimo symbol kabelky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti