Menu

Shaolin Fortunes 100

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shaolin Fortunes 100

Hrací Automat Shaolin Fortunes 100 Online ZdarmaTým vývojářské společnosti Habanero opět přišel s úžasným výherním automatem zdarma, který obsahuje naprosto vše, o čem se fanouškům výherních automatů může zdát. Tento výherní automat je velmi štědrý, ale to není jeho jedinou výhodou. Mimo jiné vás totiž přenese do zlaté doby Číny, v jejímž středu se nachází šaolinský chrám. Výherní automat Shaolin Fortune 100 je velmi podobný výhernímu automatu Shaolin Fortune, který také pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Rozdílem mezi nimi je počet výherních linií. Tento výherní automat má celkem 100 výherních linií, kdežto jeho druhá verze má 243 výherních linií.

Hrací Automat Shaolin Fortunes 100 Online Zdarma

 

Mimo tohoto rozdílu a systému výher jsou oba dva automaty stejné. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje 5 válců se 3 řádky. To je standardní formát téměř všech výherních automatů od společnosti Habanero. Automat se také může pyšnit velmi dobrým ovládacím panelem, který mimo jiné obsahuje přístup k veškerým informacím o pravidlech hry i k tabulce výplat. Já osobně všem hráčům doporučuji se s tabulkou výplat seznámit ještě dříve, než zahájíte svoji hru. Obsahuje naprosto všechny potřebné informace o systému výplat i o konkrétních výherních kombinacích. Z ní se například dozvíte, že tou nejvyšší nabízenou výhrou je 1000 mincí. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou zvony, které jsou wild symboly, a právě za tyto symboly získáte tu nejvyšší výhru v hodnotě 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti