Menu

Banana King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Banana King

Banana King Automat Online ZdarmaVýherní automat Banana King byl vytvořen speciálně pro to, aby vás skvěle pobavil, a díky jeho úžasnému vzhledu se také snadno stane vaším oblíbeným automatem.

Banana King Automat Online Zdarma

 

Design tohoto automatu je vytvořen ve stylu kreslených postaviček. Jakmile automat spustíte, objeví se před vámi herní obrazovka s pozadím v podobě černého lesa. Výherní automat Banana King patří mezi výherní automaty s úžasnou grafickou stránkou plnou světlušek, tmavě zelených tónů a jemných slunečních paprsků prosvětlujících husté listí. Okraje válců byly vytvořeny pomocí tenkých větviček, které jsou k sobě svázány jemnými vlákny.

Herní symboly

Když se podíváte na válce pozorně, objevíte výherní symboly s čísly, jejichž velikost byla mírně přehnána a vypadají díky tomu jako 3D symboly. Každý symbol tohoto automatu má svoji vlastní barvu, proto nebudete při tvorbě výherních kombinací zmateni. Mezi tematické symboly patří vyděšená opice, kokosy, dospělá opice, ovoce, banány a třešně. Celé téma automatu je tak veselé, že vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání. Veškeré nastavení je dostupné přímo na herní obrazovce. Ovládací panel se nachází pod válci na spodní straně herní obrazovky.

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Vaše sázky si můžete nastavit v ovládacím panelu tak, aby vám co nejlépe vyhovovaly. Změnit lze počet aktivních výherních linií i hodnotu sázek. Také můžete využít funkce automatické hry nebo rychlého nastavení maximální sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti