Menu

Arena de Toros

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Arena de Toros

Hrací Automat Arena de Toros Online ZdarmaVýherní automat Arena de Toros je situován do arény, kde se odehrávají býčí zápasy. Převládající barvou na celé herní obrazovce je ohnivě červená, ale název automatu je kontrastně pestrobarevný a ještě tak více podněcuje růst adrenalinu ve vaší krvi.

Hrací Automat Arena de Toros Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 5×3 a obsahuje 20 výherních linií. Hlavním tématem tohoto automatu je příběh o lásce mezi toreadorem a svůdnou ženou, jejíž srdce si toreador získá poražením rozzuřeného býka.

Tento výherní automat si můžete zahrát se sázkou pohybující se mezi 0,05 a 2,00 mincemi. Pokud chcete změnit počet aktivních výherních linií, tak je to možné v ovládacím panelu.

V nabídce je také automatická hra, díky které můžete automaticky roztočit válce na 5 až 1000 kol. Počet kol, který nastavíte, bude odehrán bez vašeho zasahování do hry. Také si můžete zahrát s maximální sázkou, kterou velmi snadno nastavíte pomocí tlačítka Max Bet.

Na okrajích herní obrazovky se nachází červené závěsy, které rámují těchto pět válců se všemi hracími symboly. Automat obsahuje několik speciálních funkcí, které vám pomohou získat velmi vysoké odměny.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují klasické symboly hracích karet, které mají žluto-červenou barvu a nabídnou vám nižší výhry. Mezi hodnotnější symboly patří symboly exotických květin, slavná čepice zvaná originálně Traje de Luces, půvabná dívka, toreador a rozzuřený býk.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti