Menu

Flying High

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Flying High

Automat Flying High Online ZdarmaNaprostá většina výherních automatů zdarma vás díky svým výhrám nechá doslova vznášet se v oblacích. Čím vyšší výhra, tím výše se dostanete. Tento úžasný výherní automat zdarma tento skvělý pocit z výher ale přenáší na naprosto jinou úroveň a celou hru rovnou umísťuje do výšky 33 000 mil nad mořem. Jedná se o skvělý výtvor vývojářského týmu společnosti Habanero, která je kolébkou už celé řady jiných povedených výherních automatů zdarma. O kvalitu tohoto automatu se tak nemusíte vůbec bát. Nenajdete v něm vůbec žádnou chybičku, a to i když vezmete v potaz opravdu všechny možné prvky. Grafická stránka je suprová, to stejné platí i pro animace a co je nejdůležitější, všechny tyto prvky skvěle doplňují použité téma.

Automat Flying High Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma dostanete šanci vyzkoušet si roli špičkového pilota komerčního letounu. A zatímco si budete užívat naprosto luxusní vzhled automatu, jeho systém odměn vám začne na konto přičítat obrovské výhry. Tento luxus si tak budete moci v klidu dovolit i ve vašem běžném životě. Celá hra je také velmi jednoduchá. Ovládací panel naleznete ve spodní části hrací obrazovky a překvapí vás svojí skvělou přehledností. Všechna potřebná ovládací tlačítka jsou velmi dobře vyznačena. Změna hodnoty vsazených mincí, úrovně sázek nebo počtu aktivovaných výherních linií je jen otázkou několika kliknutí. Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 5 válců a vsadit si můžete až na 25 výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti