Menu

Sunny Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sunny Money

Automat Sunny Money Online ZdarmaVýherní automat Sunny Money je automatovou hrou vytvořenou na téma, které snad nikdy nevyjde z módy. Tento výherní automat zdarma vás zahrne nekonečným přísunem vynikajícího jídla a drinků, které lidé vyhledávají během letní dovolené. Zarezervujte si vaši dovolenou také. A pro ty hráče, kteří si takovou dovolenou nemohou dopřát a raději si užijí nádhernou písečnou pláž u sebe doma, je zde skvělý výherní automat Sunny Money.

Automat Sunny Money Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 3 válce a 9 výherních linií, na kterých vás čekají scatter symboly, neprogresivní jackpoty a wild symbolyPozadí automatu vás naplní sluncem, protože vyobrazuje nádherně modrou prosluněnou oblohu bez jediné známky po dešti. Navíc vás budou lákat i klidné mořské vlny a čistá písečná pláž. Na obzoru neuvidíte žádnou jinou osobu, takže jste tu jen vy, pláž, slunce a moře. Celá grafická stránka je velmi jednoduchá, barevná a živá. Celé vyobrazení automatu vám může připadat jako dětská kresba a připomene vám vaše dětství. Vzpomeňte si tak na některé z vašich prvních prázdnin, kdy bylo všechno perfektní, a o nic jste se nemuseli starat.

Herní funkce

Všechny symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s tématem pláže. Začínají od pruhovaného růžového plážového míče až po modré plážové boty a skládací podložku. Dalšími symboly jsou plážové převlékárny, zmrzlina, palmy a lehátka. Pokud chcete v tomto výherním automatu získat výhry, tak musíte najít tři stejné symboly na jedné aktivní výherní linii. Poté na váš účet přistane peněžní výhra. Některé symboly ale ve srovnání s ostatními nabízí mnohem vyšší výhry. Příkladem je plážový míč. Za tři tyto symboly získáte pouze 2 mince. Za tři symboly palmového stromu ale vyhrajete 100 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti