Menu

Fear The Zombies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fear The Zombies

Automat Fear The Zombies Online ZdarmaKdybyste se chtěli připravit na možný útok zombií, tak to můžete udělat pomocí tohoto nového výherního automatu od společnosti Fugaso. Výherní automat Fear the Zombies má hororovou tématiku a nemusí se tak líbit úplně všem hráčům. Rozhodně se ale jedná o skvělou volbu pro hráče milující akční a strašidelné automaty. Hráči, kteří jsou dostatečně stateční, mohou za odměnu získat progresivní jackpot a spoustu dalších vzrušujících bonusových funkcí.

Automat Fear The Zombies Online Zdarma

 

Tento výherní automat je navržen speciálně pro fanoušky tématu nemrtvých a rozkládá se na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Pozadí automatu tvoří převážně šedá barva, která vyvolává atmosféru apokalyptického světa řízeného zombiemi.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou tvořeny vším, co můžete potřebovat při náhodném útoku zombií. Jedná se například o raketomety, automatické zbraně, munici, kufříky pro první pomoc, nože, konzervy a palivo. Symboly tohoto výherního automatu jsou animované a jsou vytvořeny pomocí 3D grafiky. Narazit můžete na přeživšího člověka, který je připraven postřílet naprosto vše kolem sebe. Musí se jednoduše ujistit, že zombie zůstanou provždy mrtvé.

Tento výherní automat vám nabídne také speciální funkce. Jedná se například o třesoucí se válce. Tato funkce bude aktivována po vytvoření jakékoli výherní kombinace. Za ni získáte své výhry a použité symboly budou následně odstraněny. Při třesoucích se válcích se na prázdná pole dostanou nové symboly, které mohou vytvořit další výherní kombinace. Při každé posloupné výhře se také zvyšuje násobitel výher až do 5x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti