Menu

Paco And The Popping Peppers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Paco And The Popping Peppers

Výherní Automat Paco And The Popping Peppers Zdarma OnlinePestrobarevný vzhled, mexické téma a kreativní grafika, tak přesně to na vás čeká ve výherním automatu Paco and the Popping Peppers. Tento online automat je vzrušujícím pětiválcovým 3D video automatem se 30 výherními liniemi od společnosti Betsoft Gaming. Paco and the Popping Peppers je kompatibilní s operačními systémy Mac, Linux a Windows, ale v současné době ještě není dostupný pro mobilní telefony. Pokud jste naladěni na mexickou notu s explozivními papričkami doplněnými velkými výhrami, pak si jistě Paco and the Popping Peppers užijete.

Výherní Automat Paco And The Popping Peppers Zdarma Online

 

Výherní automat Paco and the Popping Peppers nabízí jackpot v hodnotě 2500 mincí. Hodnotu vsazených mincí můžete nastavit v rozmezí mezi 0,02 a 0,50. Maximální sázka pak činí 150 mincí. Abyste mohli získat jackpot, pak musíte hrát s maximální sázkou na všech 30 výherních liniích. Hraní na výherním automatu Paco and the Popping Peppers je extrémně zábavné. Herní prostřední je vybaveno tou nejmodernější grafickou stránkou a viditelnými symboly ovládacích tlačítek pro nastavení hodnoty mince, roztočení válců a nastavení výše celkových sázek. Aktuální sázku, kredity a výhry budete mít také přímo na očích. Betsoft Slots3 je řada výherních automatů, které jsou všechny velmi interaktivní s HD animacemi, zvukovými efekty a grafickou stránkou, jejichž spojení vám určitě vyrazí dech. Paco and the Popping Peppers rozhodně nabízí skvělý herní zážitek, který nenaleznete nikdy jinde.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti