Menu

Middle Earth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Middle Earth

Výherní Automat Middle Earth Online ZdarmaUž jste někdy slyšeli vyprávět legendu o středu Země? Tato legenda říká, že ve středu Země se nachází skrytá civilizace se spoustou pokladů a bohatství. Tento výherní automat zdarma se zapřísáhl tuto teorii ověřit. Celá vizuální stránka tohoto automatu je naprosto úžasná, jen místo symbolů by se na pozadí mohlo nacházet něco jiného. V automatu se setkáte s jednorožcem, kouzelníkem a se spoustou dalších tajemných symbolů. Na rozdíl od ostatních her ale tento automat neobsahuje pouze tematické symboly. Netematické symboly jsou symboly hracích karet od 10 po eso. K dispozici máte 9 výherních linií a vsadit si můžete maximálně 5 kreditů na linii. Těšit se můžete speciálně na symbol Mordoru, který má apokalyptický a tajemný nádech.

Výherní Automat Middle Earth Online Zdarma

 

Tento automat je inspirovaný novelou od spisovatele JRR Tolkiena. Maximální výhrou, kterou vám jednotlivé symboly vyplatí, je 200násobek vaší sázky. Není to příliš vysoká částka, ale to vůbec nevadí. Ostatní speciální funkce vám to rozhodně vynahradí. V nabídce je kouzelnický bonus, který vám vyplatí hotovostní výhru a 10 spinů zdarma k tomu. Dobře tento bonus využijte a odnesete si z tohoto automatu skvělé výhry. Královna elfů se na válcích tohoto automatu objevuje v rámci spinů zdarma jako extra symbol. Když se objeví v doprovodu se symbolem prstenu, oba dva se změní na wild symboly a vyplatí vám až několikrát hodnotu vaší sázky. Už jste si jistě všimli, že tento výherní automat zdarma je vlastně světem Pána prstenů. Pokud se vám tedy líbil tento příběh, tak si rozhodně zamilujete i tento automat. Čeká na vás spoustu napětí a lukrativních výher.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti