Menu

Lucky Staxx 40 lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Staxx 40 lines

Výherní Automat Lucky Staxx 40 lines Online ZdarmaZahrajte si výherní automat Lucky Staxx: 40 lines, který vás překvapí svojí jednoduchostí a přímočarou hrou. Tento automat naleznete na všech platformách společnosti Playson.

Výherní Automat Lucky Staxx 40 lines Online Zdarma

 

Na pěti válcích s pěti řádky a 40 výherními liniemi si v tomto hracím automatu užijete spoustu ovocných symbolů. Nečekejte příliš mnoho různých funkcí, ale o wild symboly v tomto automatu rozhodně nepřijdete. Wild symboly jsou navíc stacked symboly, takže si jich užijete opravdu spoustu. Automat Lucky Staxx: 40 lines si můžete zahrát i na mobilních telefonech nebo tabletech a vsadit si kdekoli od 20 pencí až po 100 liber.

Herní symboly

Design tohoto výherního automatu vypadá velmi jednoduše a upraveně. Válce jsou tmavě zelené a na nich se nachází kolekce těch nejoblíbenějších herních symbolů. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří švestky, pomeranče, citróny a třešně. Za pět těchto symbolů vyhrajete 4,5x hodnotu vaší sázky.

Za těmito symboly následují melouny a hrozny, které vám vyplatí až 10x hodnotu vaší sázky. Symbol zvonku je ještě hodnotnější a vyplatí vám 15x vaši sázku, ale tím nejhodnotnějším symbolem je šťastná sedmička. Pokud vytvoříte úplnou výherní kombinaci právě ze sedmiček, pak se vaše konto zvedne o 25násobek vaší sázky.

Wild symbol má v této automatové hře podobu čtyřlístku a můžete ho zahlédnout na prostředním válci. Wild symbol se na válci objevuje jako stacked symbol a často tak zaplní celý válec najednou. Nevyplatí vám sice žádné výhry sám o sobě, ale může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytvořit s nimi výherní kombinace. Scatter symbolem je zlatá hvězda. Ta se může zobrazit kdekoli na válcích. Když se zobrazí během jednoho kola 5x, tak vám vyplatí 400x vaši sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti