Menu

Dragons Realm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragons Realm

Hrací Automat Dragon´s Realm Online ZdarmaDragon’s Realm je jedním z těch nejlepších výherních automatů zdarma, které jsou v dnešní době na trhu dostupné. Jedná se o špičkový produkt jedné z průkopnických společností v herním průmyslu, vývojářské společnosti Habanero. Jak si jistě dokážete odvodit od samotného názvu, tento nádherný výherní automat zdarma je také jedním z těch nejdobrodružnějších dostupných automatů. Vaším úkolem bude porazit hrůzostrašného draka a zachránit při tom celé království. A vaše odměna nebude vůbec malá. Nebezpečí, které při boji s drakem budete muset podstoupit, se vůbec nedá srovnat s odměnou, kterou má království pro svého zachránce připravenu. Mimo vyplacení neuvěřitelných výher vás také tento výherní automat zdarma nechá vstoupit do světa fantazie, ve kterém si můžete vyzkoušet, jaké to je být hrdinou.

Hrací Automat Dragon´s Realm Online Zdarma

 

Design automatu je při tom stejně strhující. Grafická stránka, animace a všechny další mediální prvky jsou vytvořeny k naprosté dokonalosti a skvěle reprezentují tento epický svět. Samotný průběh hry ale nestojí o nic pozadu. Hraní je navíc tak jednoduché, že si ho naplno užijí i naprostí nováčci. Tím nejdůležitějším ovládacím prvkem pro hráče je hlavní ovládací panel. V tomto výherním automatu zdarma máte to štěstí setkat se s velmi uživatelsky přátelským ovládacím panelem. A pokud již máte předchozí zkušenosti s výherními automaty od společnosti Habanero, tak nebudete mít naprosto žádné problémy. Tento výherní automat zdarma má celkem 5 válců s 25 výherními liniemi a na každém válci jsou umístěny tři symboly. Tak se nebojte a postavte se ukrutnému draku. Pokud se vám podaří ho porazit, tak se můžete těšit na odměnu až v hodnotě 20 000 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti