Menu

Dark Thirst

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dark Thirst

Výherní Online Automat Dark Thirst ZdarmaMáte rádi zábavné výherní automaty zdarma a také příběhy o upírech? Tak tento výherní automat zdarma je přesně to, co jste hledali. Na rozdíl od všech příběhů o upírech je tento konkrétní výherní automat více zábavný než strašidelný. Design tohoto výherního automatu je po všech stránkách opravu výjimečný. Dokonce i samotné pozadí, které je pokryto černou noční oblohou s měsícem v úplňku, je perfektně propojeno s průběhem hry. Herní pravidla jsou velmi jednoduchá a nebudou dělat žádné problémy ani naprostým začátečníkům, pro které je tento automat také vhodný.
Jedná se o pětiválec s 25 výherními liniemi. Počet výherních linií si můžete nastavit na počátku každého kola. Skvěle provedená ovládací tlačítka naleznete ve spodní části herní obrazovky a jsou mezi nimi všechny potřebné ovládací prvky pro zajištění plynulé hry. Pro pokročilejší hráče jsou k dispozici dokonce i tlačítka max bet a auto bet. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká nejedna šance na získání úchvatných výher. Vaše možné výplaty se jednoduše dozvíte po zobrazení tabulky výplat.

Výherní Online Automat Dark Thirst Zdarma

 

Většina herních symbolů je nějak spojena s použitým tématem. Nejlepším příkladem je symbol česneku, který se na válcích objevuje nejčastěji. Mimo něj narazíte i na svěcenou vodu, bibli a pohár s krví. Výhry za zmíněné symboly jsou ve srovnání s ostatními automaty spíše nižší, ale na druhou stranu jsou zde výhry mnohem častější. Tento výherní automat obsahuje také tři speciální symboly, které vám vyplatí opravdu vysoké výhry. Jedním z nich je wild symbol, druhým je scatter symbol a poslední speciální symbol je bonusový symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti