Menu

Shoguns Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shoguns Land

Shogun´s Land Automat Online ZdarmaShogun’s land je jedním z nejstylovějších výherních automatů zdarma, které jsou momentálně na trhu dostupné. Tento výherní automat zdarma vám přiblíží Japonsko a jeho kulturu. Na válcích automatu se setkáte se spoustou symbolů spojených právě s touto zemí a její bohatou kulturou. A automat je to opravdu úspěšný. Za svůj úspěch ale nevděčí pouze vysokým výhrám, ale také skvělé zábavě. Za tímto automatem stojí vývojářská společnost Habanero, která je jedním z nejrespektovanějších tvůrců výherních automatů zdarma. Při vytváření tohoto automatu byly použity pouze ty nejlepší technické prvky a díky tomu je finální produkt naprosto bezchybný.

Shogun´s Land Automat Online Zdarma

 

Co se týče jeho vzhledu, tak ani tento výherní automat nemá více jak 5 válců. Počet výherních linií je limitován na 20, ale hodilo by se i vyšší číslo. Kvalita grafické stránky a použitých animací je na té nejvyšší úrovni. Dokonce i samotné pozadí automatu je navrženo s myšlenkou na každičký detail. Soubor symbolů byl navržen ve stejném stylu a každý symbol ve vás vyvolá pocit starověkosti. Tento výherní automat je zkrátka jedinečným kouskem, který má velký potenciál na přilákání nových hráčů. Na jeho válcích narazíte na zápasníky Suma, lampióny, vějíře, šavle a květiny. Mimo tematicky laděných symbolů jsou zde také symboly písmen a čísel. Naprosto všechny symboly vám přinesou peněžní výhry. Hodnota jednotlivých výher se pohybuje do 10 000 do 2 mincí v závislosti na hodnotě vaší sázky a konkrétní výherní kombinaci. Hodnota sázky může být v tomto výherním automatu zdarma změněna přenastavením hodnoty mince, úrovně sázky a počtu aktivních výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti