Menu

Tower Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Tower Quest

Hrací Automat Tower Quest Zdarma OnlineVýherní automaty s fantasy tématem jsou opravdu běžné, ale po pravdě jsem ještě nehrál žádný tak dobrý jako Tower Quest. Pokud jste fanoušky Pána Prstenů, pamatujete si Dungeons and Dragons nebo Magic the Gathering nebo prostě jen máte rádi fantasy hry, tak tuto hru od Play’N’Go si prostě musíte zahrát! Navíc od přepychové produkce je zde spousta věcí, které vás vtáhnou do hry. Zahrnuty jsou progresivní prvky. Díky lahvičkám s lektvary se vám postupně zvyšuje úroveň měřidla, které je umístěno po obou stranách herních válců. Hra obsahuje také revoluční bonusovou hru, ve které si můžete zahrát karty se samotným černým mágem.

Hrací Automat Tower Quest Zdarma Online

 

Jedná se o jeden z nejlépe provedených výherních automatů svého druhu. Úroveň použitých, do detailu vypracovaných symbolů a animací je až ohromující. Na válcích zde naleznete ohnivé draky, krále kostlivců, zlověstně vypadající tmavou věž, elfí bojovníky a něco, co by pravděpodobně mel být goblin. Když se vám objeví na válcích červené a modré lektvary, otevřou se a jejich obsah se za doprovodu animace přenese do jedné z měřících nádob umístěných po obou stranách válců. Když úroveň lektvaru v měřící nádobě dosáhne určité úrovně, můžete si vybrat svůj bonus nebo můžete pokračovat dál a dosáhnout úrovně vyšší.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti