Menu

Page of Fortune Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Page of Fortune Deluxe

Výherní Automat Page of Fortune Deluxe Online ZdarmaChtěli byste vědět, co vám bohové dali do vínku? Pak je pro vás výherní automat Page of Fortune Deluxe tou pravou automatovou hrou. Jedná se o pětiválcový výherní automat s 10 výherními liniemi, které si můžete nastavit podle sebe. Po grafické stránce jde o velmi zajímavý automat, který pochází z dílny vývojářské společnosti Zeus Play. Tento automat obsahuje jedinečný soubor funkcí, které vám vřele můžeme doporučit. A těšte se na pořádné výhry. Například budete mít možnost vyhrát až 5000x hodnotu vaší sázky. Jedná se tak o perfektní místo na zahájení vaší kariéry profesionálního hráče. Svět výherních automatů zdarma nyní nabízí spoustu tajemných a dobrodružných titulů, které můžete odhalit. A právě tento výherní automat patří mezi ně a nabídne vám nádech tajemného neznáma. Pozadí automatu je tmavé, až černé a mezi symboly se objevuje nádherná princezna s kouzelníkem.

Výherní Automat Page of Fortune Deluxe Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nezapomnělo ani na bonusovou hru, která pro vás má 10 spinů zdarma. Abyste spiny zdarma mohli spustit, musíte na válcích zobrazit najednou tři a více scatter symbolů. Ty se mohou objevit naprosto kdekoli na hracím poli. Za zobrazení 5 symbolů princezny na jedné výherní linii získáte 5000x hodnotu vaší sázky. Ano, až tak nádherný je jackpot tohoto automatu. Vaší nejvyšší sázkou bude 30 mincí, což není zrovna málo. Na druhou stranu si ale můžete změnit nastavení automatu a aktivovat nižší počet výherních linií. Tím nejlepším na tomto výherním automatu zdarma je jeho 3D animovaná obrazovka spojená s moderními herními funkcemi. Přesně toto spojení vás udrží v napětí po celou dobu vaší hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti