Menu

Minotaurus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Minotaurus

Automat Minotaurus Online ZdarmaVýherní automat Minotaurus je pětiválcem s 10 výherními liniemi. Tento výherní automat vypráví o jednom mýtickém stvoření, které má hlavu býka a tělo člověka. Podle starodávných bájí se věří, že Minotaurus žil v labyrintu podzemního žaláře, který byl postaven antickými řeckými bohy.

Automat Minotaurus Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se od ostatních běžných automatových her liší a nabídne vám jedinečné funkce, které zahrnují například wild symboly.

Sázky a funkce

Tento výherní automat je zasazen do labyrintu a vyvolá ve vás pocit záhadnosti a tajemství. Automat byl doplněn skvěle složenou doprovodnou hudbou. Automat se také vyznačuje vysokým rozptylem a fixně nastaveným počtem výherních linií. Naprosto tak není potřeba výherní linie upravovat a můžete se tak věnovat pouze nastavení hodnoty sázek. Vsadit si je možné do 1 do 100 mincí, jejichž hodnota se pohybuje od 0,01 až do 5 kreditů.

Součástí výherního automatu je i hazardní hra, kterou aktivujete při každé výhře. Pokud chcete hodnotu své výhry zdvojnásobit, stačí stisknout tlačítko Gamble. Tím se dostanete ještě hlouběji do podzemních chodeb, kde se s touto nelidskou příšerou utká odvážný Theseus. Pokud se mu Minotaura podaří zabít, objeví se nádherná bohyně a vyhrajete. Pokud se ale v některé chodbě setkáte s Minotaurem, znamená to, že Theseus neuspěl a vy prohrajete.

Bonusy a symboly

Nejvyšší odměnou tohoto výherního automatu je 1000 mincí. Na tuto částku můžete dosáhnout se sázkou jedné mince na výherní linii. Nečekejte ale žádný scatter symbol. Wild symbolem je Minotaur, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti