Menu

Book of Secrets

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book of Secrets

Automat Book of Secrets Online ZdarmaVýherní automat Book of Secrets nabízí hráčům skvělou zábavu na 5 válcích s 10 fixními výherními liniemi. Hráči mohou získat výhry ihned po roztočení válců. Stejně jako i u jiných výherních automatů se zde výherní kombinace tvoří ze stejných symbolů ve směru zleva doprava. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra, ale vyplatí se vám, pokud se ještě před začátkem hry seznámíte s tabulkou výplat. Tak budete mít o jednotlivých výhrách vždy přehled, a navíc se můžete seznámit i s nabízenými speciálními funkcemi.

Automat Book of Secrets Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto výherního automatu může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo expandujícího symbolu. Automat obsahuje celkem 3 wild symboly, ale někdy se jich může objevit i více. Každý wild symbol, který se na válcích objeví, zvýší vaše šance na vytvoření výherních kombinací a získání vysokých výher. Po vytvoření běžných výher se na válcích zobrazí také speciální symboly. Stane se tak ale pouze v případě, že se na válcích nachází výherní kombinace. Speciální symboly vyplácí v tomto výherním automatu stejné výhry, jako běžné symboly. Také je ale v nabídce hazardní hra, ve které můžete nakonec své výhry zdvojnásobit. Jedná se o karetní hazardní hru, ve které bude vaším úkolem uhodnout správnou barvu karty. Při nesprávném odhadu o vaši aktuální výhru přijdete.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje speciální expandující wild symbol, který vám přinese více šancí na získání výher při každém zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti