Menu

Satoshis Secret

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Satoshis Secret

Hrací Automat Satoshis Secret Online ZdarmaVýherní automat Satoshi’s Secret se zabývá velmi zajímavým tématem, které bylo inspirováno popularitou kryptoměn a Bitcoinu. Tento výherní automat se rozkládá na 6 válcích s 20 výherními liniemi a obsahuje dvě bonusové hry. Jednou z bonusových her je obchodování na burze a druhou je hackování.

Hrací Automat Satoshis Secret Online Zdarma

 

Tento výherní automat se nazývá Satoshi’s Secret podle člověka, který vynalezl Bitcoin a zveřejnil ho v roce 2008. Uživatelské prostředí tohoto výherního automatu se velmi podobá Matrixu. Očekávejte tak spoustu číslic a zelené barvy.

20 výherních linií tohoto automatu si můžete upravit podle vlastních potřeb a hrát i s jiným počtem. Minimální počet aktivních výherních linií je jedna. V tomto výherním automatu ale můžete využít i jiných možností. Například je možné si nastavit sázky od 1 do 100 mincí na každou výherní linii. Hodnota jednotlivých mincí se při tom pohybuje od 0,01 do 5,00 kreditů.

Tento výherní automat má navíc i hazardní funkci, kterou aktivujete vždy po získání výhry. V tomto případě budete moci zdvojnásobit svoji výhru pouhým uhodnutím správné karty.

Bonusy a symboly

Symboly tohoto výherního automatu se převážně vztahují ke kryptoměně a hackerství, ale narazíte i na symboly klasických hracích karet s nižšími hodnotami. Mimo těchto symbolů je zde také speciální wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly.

Pokud získáte symbol Bitcoinu 4x na jednom válci, aktivujete bonusovou hru obchodování na burze. V rámci této funkce začnete hrát s předem daným počtem kreditů a vyhrát můžete až 30x hodnotu vaší celkové sázky. Funkce jistého zisku vám zajistí výhru i při pádu na nulu. Jiný bonus zase aktivuje výhru v hodnotě šestinásobku vaší sázky, a to pouze za zobrazení stanovených písmen na válcích.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti