Menu

Thunderstruck II

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thunderstruck II

Automat Thunderstruck II Online ZdarmaSeverská mytologie je zpět v pokračování oblíbeného online automatu zdarma Thunderstruck. Pokračování rozšiřuje vše, co měli rádi fanoušci předešlého automatu. Těšit se tak můžete na propracovanou moderní grafiku, která obsahuje ještě více animací a efektů. Značné vylepšení prodělala také hratelnost, která vyniká především několika druhy bonusových protočení.

Automat Thunderstruck II Online Zdarma

 

Je jen na vás, kterého boha si vyberete jako patrona vaší hry, a podle toho budete odměněni různými bonusy, jako je násobič nebo třeba magický wild symbol. Kvalitu automatu potvrzuje i hudební podkres, kterým se prolínají pěkné melodie. Výherní automat zdarma Thunderstruck II je příkladem povedeného pokračování, které svou kvalitou potěší nejen znalce prvního dílu, ale i nováčky.

Nebylo to takové překvapení, když společnost Microgaming na ICE Show v Londýně v roce 2010 ohlásila vydání série těch nejpopulárnějších online výherních automatů, Thunderstruck. Původní hra Thunderstruck totiž neustále láká hráče už od jejího prvního vydání v roce 2004 a její předchůdce je stejně tak oblíbený. Thunderstruck II je vylepšenou verzí původní hry, má 5 válců a 243 výherních linií. A co víc, tento výherní automat nabízí čtyři různé, velmi štědré bonusové hry, ze kterých máte šanci si odnést až úžasných 2,4 milionu mincí.

Výherní Automat ThunderStruck 2 Zdarma Online

 

Zvuková a grafická stránka výherního automatu Thunderstruck II je zvolena naprosto správně a vše je vyváženo dynamickou hrou s obrovským potenciálem na získání vysokých výher díky inovativním funkcím. Nová funkce Paytable Achievement umožňuje hráčům odemknout další symboly při získání všech výplat pro každý symbol. Jen sledujte, jak se vaše tabulka výplat mění na zlatou a kontrolujte vaše výhry v tabulce funkce Paytable Achievement.

Thundestruck II nabízí mnohem detailnější téma s výraznější grafikou než jeho předchůdce. Na válcích vás přijdou pozdravit někteří z norských bohů jako Loki, Valkyrie, Odin a Thor. Další symboly představují Thorovo kladivo (bonusový symbol), logo hry Thunderstruck II, loď a Thorův dům. Přítomny jsou také běžné symboly hracích karet od 9 po eso.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti