Menu

Wild Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Fruits

Hrací Automat Wild Fruits Online ZdarmaVýherní automat Wild Fruits obsahuje 5 válců s 50 výherními liniemi a spojuje v sobě téma dálného západu a ovoce. Hráči se postaví do role hledačů odměn, kteří se vydávali na americký západ a hledali tam svoje ovoce. Při tom cestovali napříč mírumilovnými komunitami, které byly po celém západu roztroušeny.

Hrací Automat Wild Fruits Online Zdarma

 

Výherní automat Wild Fruits je hlavně o americkém západu a kovbojích. Celá hra se podle vzhledu obrazovky odehrává v tamní hospodě.

Pozadí automatu vypadá jednoduše, ale když se na něm objeví válce, budete si připadat jako v nějakém velmi neformálním podniku, který je celý ze dřeva. Atmosféra je velmi živá, a to hlavně díky zvukovým efektům a doprovodné muzice, která hraje při točení válců.

Tento výherní automat online si hráči mohou upravit naprosto podle svých potřeb. Je možné si nastavit hodnotu vsazených mincí pouhým kliknutím na příslušné symboly, které jsou umístěny v pravém horním rohu obrazovky. Je možné aktivovat jakýkoli počet výherních linií a tlačítka nahoru a dolů pomohou při nastavení počtu mincí vsazených na každou výherní linii.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují převážně ovoce, kterého je tu opravdu požehnaně. Některé ovoce vypadá velmi šťavnatě, ale všechny spolu mají společné to, že se jedná o ovoce nebezpečné a hledané. Narazíte například na maliny, citróny, švestky a pomeranče. Další symboly představují kokosy, melouny, hrozny a jahody. Tím nejhodnotnějším symbolem je velká a žlutá sedmička. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii vyhrajete 1000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti