Menu

Sushi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sushi

Sushi Automat Online ZdarmaVýherní automat Sushi je automatovou hrou se třemi válci, která se nechala inspirovat japonskou kuchyní. I když je v tomto výherním automatu dbáno na naprostou jednoduchost, můžete vyhrát až 50 000 kreditů. Při hraní tohoto automatu se budete moci těšit na VIP jednání, karetní symboly a spiny zdarma.

Sushi Automat Online Zdarma

 

Sushi není rozhodně určeno pro všechny a někteří lidé ho prostě nemají rádi. Navzdory tomu je sushi považováno za japonskou delikatesu a našlo si spoustu příznivců po celém světě. Jedná se při tom pouze o roličku z rýže, která chutná naprosto dokonale. Výherní automat má spoustu chutí a spoustu druhů. Můžete vyzkoušet sushi z tuňáka, lososa, krevet nebo avokáda. Můžete si také vyzkoušet slavné Wasabi, které vám v tomto výherním automatu pomůže získat ty nejlepší výhry.

Funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje 5 výherních linií. Celá hra je v minimalistickém stylu a nemusíte se při hraní příliš strachovat o to, kde jsou jednotlivé symboly zobrazeny. Vše musí být co nejjednodušší. Za tři stejné symboly na výherní linii získáte násobitele, který vynásobí vámi vsazenou částku na výherní linii.

Herní symboly

Za tři symboly VIP karet, které jsou scatter symboly, vyhrajete 10x hodnotu vaší celkové sázky. Při tom nezáleží na tom, kde na válcích se tyto symboly zobrazí. Výherní automat Sushi pro vás má také připraveny spiny zdarma. Wild symbolem je Wasabi, které může nahradit všechny ostatní herní symboly a dokončit tak výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti