Menu

Hercules Son of Zeus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hercules Son of Zeus

Výherní Automat Hercules Son of Zeus Online ZdarmaVýherní automat Hercules: Son of Zeus byl inspirován řeckou mytologií a konkrétně vypráví o tom nejodvážnějším a nejsilnějším řeckém bohu. V nabídce tohoto výherního automatu je neprogresivní jackpot v hodnotě 800 násobku vaší celkové sázky. K dispozici při tom budete mít 5 válců s 50 výherními liniemi. Abyste zmíněný neprogresivní jackpot získali, musíte na jedné aktivní výherní linii zobrazit 5 symbolů Herkula. 50 nastavitelných výherních linií určují v tomto automatu i výši sázek, které jsou poněkud vyšší. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,01 do 0,50 a na každou výherní linii si můžete vsadit i 10 mincí najednou. Minimální celková sázka začíná na 0,50 a maximálně si můžete vsadit až 250 mincí na každé zatočení.

Výherní Automat Hercules Son of Zeus Online Zdarma

 

Ve hře můžete narazit na wild symbol, který má podobu chrámu. Tento symbol může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbolem je obrázek Dia. Zeus se při tom může objevit pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Pokud se vám podaří tento symbol získat na všech třech těchto válcích, tak aktivujete 6 spinů zdarma a navíc se vám na herní účet přičte dvojnásobek vaší celkové sázky.

Jediná bonusová funkce tohoto výherního automatu je opravdu nezapomenutelná. Hráči si mohou užít zmíněných 6 spinů zdarma, při nichž se na prostředních třech válcích může vyskytnout wild symbol. Nalezené wild symboly se při tom udrží na svém místě až do úplného odehrání všech spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti