Menu

888 Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

888 Gold

888 Gold Automat Online ZdarmaVýherní automat 888 Gold je online video automatem, který se náramně podobá automatům z osmdesátých let minulého století. Při hraní tohoto automatu online musíte být připraveni na skvělou ochutnávku čínské kultury. Tento výherní automat byl totiž navržen jako tříválec se spoustou čínských symbolů. Těšte se tak na jednoduchou a snadnou hru, která má zároveň i prvky moderních automatů.

Celkové rozvržení tohoto automatu obsahuje 3 válce a 5 výherních linií. Vsadit si můžete od 0,05 až do 25,00 mincí na každé zatočení. Hlavními barvami celého automatu je červená a zlatá. Není to ale žádné překvapení, protože červená barva je v čínské kultuře považována za barvu štěstí, a to stejné platí i pro číslo 8. Je na čase vyzkoušet si jednoduchý výherní automat plný tradic a ničím nerušeného hraní. Jakmile nabízené tři válce roztočíte, snažte se získat tři stejné symboly a maximální výhru v hodnotě 6000 mincí.

888 Gold Automat Online Zdarma

 

Výherní automat 888 Gold obsahuje 3 zlaté válce, kolem kterých se točí různé symboly, jako je třeba čínská zlatá mince, trojitý symbol bar, dvojitý bar a jednoduchý bar. Dalšími symboly je číslo 8 a čínský lampión. Každý symbol vám nabídne konkrétní výhru, kterou se dozvíte z tabulky výplat. Spojnicí automatu je červená barva, která obohacuje celý design. Číňané věří, že červená barva odpuzuje démony a přitahuje štěstí. Ovládací panel naleznete na spodní straně herní obrazovky. Zde si můžete nastavit své sázky změnou hodnoty vsazených mincí, změnou počtu aktivních výherních linií nebo změnou hodnoty sázky na linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti