Menu

Geishas Fan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Geishas Fan

Automat Geisha´s Fan Online ZdarmaTento orientálně laděný výherní automat online se může pyšnit ručně kreslenou grafickou stránkou. Hráčům má za úkol poskytnout ty nejuniverzálnější herní zážitky. Celá hra je v HD kvalitě s život jí vdechují nádherné fialové tóny. Definitivně tak patří mezi jeden z těch nejnádhernějších výherních automatů zdarma. Zahrát si tento automat můžete na různých platformách, takže je velmi jednoduše dostupný. Hlavní postava tohoto automatu, gejša, má svůj vějíř, Jakmile se s ním ověje, tak se na válcích objeví vždy nové výhry. Znamená to, že gejšin vějíř je jedním z těch nejdůležitějších výherních automatů zdarma. Konkrétně se jedná o wild symbol tohoto automatu, takže při jeho zobrazení vždy čekejte spoustu vysokých výher.

Automat Geisha´s Fan Online Zdarma

 

Tento výherní automat nabízí pouze 9 výherních linií, ale to vůbec neznamená, že nemůžete získat obrovské výhry. Tři a více symbolů vějířů aktivuje 10 spinů zdarma. Během nich narazíte na spoustu wild symbolů. Stačí mít jen trošku štěstí. Během spinů zdarma si nahrabete opravdu dobré výplaty. Na jaře jsou pro Japonsko velmi typické květy sakury, které jsou celé sněhově bílé a velmi nádherné. Tyto a další symboly vám v tomto výherním automatu zdarma nabídnou velmi slušné výhry. A co víc? Tento symbol se nemusí objevit na sousedních válcích. Je to symbol velice flexibilní a výhry vám vyplatí, jedině když se vám podaří zobrazit tento symbol minimálně třikrát kdekoli na válcích. Jedná se tak o jeden z těch nejsnadněji vyplácejících výherních automatů od společnosti Tom Horn Gaming a také jeden z těch nejlákavějších.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti