Menu

Juicy Spins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Juicy Spins

Hrací Automat Juicy Spins Online ZdarmaJuicy Spins je výherní automat, který se rozkládá na herní obrazovce o velikost 5×3 a nechybí v něm ani bonusové funkce. Ve srovnání s běžnými ovocnými výherními automaty je tento automat něčím zvláštní, ale jeho cíl je v podstatě velmi jednoduchý. Celková výhra bude záležet na vaší sázce a na konkrétní výherní kombinaci, kterou dokážete na válcích vytvořit.

Hrací Automat Juicy Spins Online Zdarma

 

Tento výherní automat online obsahuje celkem 11 symbolů, které zahrnují scatter symboly, dvojitý wild symbol a jednoduchý wild symbol. Počet výherních linií byl v tomto výherním automatu nastaven fixně a všechny výherní kombinace se musí tvořit ve směru zleva doprava. Hodnota sázky na výherní linii se pohybuje od 0,01 do 2,00 a maximální celková sázka činí 50,00 mincí. V ovládacím menu můžete využít i funkci Turbo nebo funkci automatického hraní a celý průběh hry tak zrychlit. Automaticky si můžete zahrát od 10 do 1000 her.

Všechny výherní kombinace musí začínat na válci nejvíce vlevo a všechny symboly se musí nacházet na sousedních válcích. Výhry vám budou vyplaceny v závislosti na vaší sázce. Na každé výherní linii vám bude vyplacena vždy pouze ta nejvyšší dosažená výhra. Výhry budou platit, pouze pokud se výherní kombinace nachází na aktivní výherní linii.

Herní symboly

Wil symbolem je žolík, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Dvojitý wild symbol také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, ale k tomu navíc bude výhra z dané výherní kombinace vynásobena 2x. Mezi další symboly patří citróny, švestky, pomeranče, melouny, hrozny a růžové sedmičky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti